Luule lapse laps / Luuletused

Entuazisms ja armastus - lootus lapsed, põlgus ja viha - pettumust lapsed.
ema laps, oma lapse - ema: Ei ole suuremat õnne? Ei ole teist tunnet, Mis on kõrgem kui ema au Kumb on tugevam kui ema oleks tunne.

Neklepo sa aizbiedēsi pesu Mis sagājuši köök ja kokk kartuleid. Seina taga nerimstot kõlab vaikne, vaikne hääl. Ja nõud vurama, ja tundub, et kuulda valss. Keegi mängib suhu orel nähtamatu Ja pakume lõputu valu. Meil on lõpetanud kõik ellu jääda, Aga nad teesklevad nad ei saa aru. Ja kõik unerohtu juua seda kuulda liiga hilja. Ja mu naine oli koorivad kartulid neid. Me elame ootus ja taimede jälle öösel Nad kohtuvad köögis ja valss tema insult, Need on kirjutatud peegli ja tema luule Hommikul õrnalt kallistamine meie nägu. Keda Gaudens hommikuti, kui igaüks saab üles vihaselt, Pärast maapinna lõhnaga köök, pesumaja Cyrus. Köök toolid ja küsivad meilt, kuidas me teeme. Üks roog ise on ja peseb. Kui O mees, hing, nad on meie hilja Ja meie köök ja meie kartul.
karistamise viha ei saavutada oma eesmärki. Sel juhul lapsed ei tea ise, vaid et nad ohvriks teise isiku viha.
abielu õnnelik ja õnnetu, ja veel keegi saab õpetada tundma naised, nagu lapsed ei ole vanemad kui head õpetajad.
lapse täisealiseks saamiseni, mis tähendab, et tal on õigus käituda mitte ainult hea vaid ka halb.
Usun, et on taevas, Kui lapsed elavad õnne, Kui päike on palju heledam Ja mīlīgāki särab. Ma usun, et on imesid Mis tuleb ootamatult Ja päris unistuste maailmas Tema ümber hakkab juhtima. Ma usun, et õnn, Mis püha tule paistab; Ja kui sellest ei ole, Kas me tunneme südamega?
Lapsed ei pea käsitsi, kuid näiteid.
Üksindus - idee looduslik varjupaik: see inspireerib luuletajad, kunstnikud luua see Apgar geenid.
suvi on tavaliselt kuiv kadakas. Siis vaata kuiv - kuiv oksi lõpeb, siis surevad lapsed, kui keset - siis vidusmūža inimesed. Aga kui alt kuivama, vanad inimesed surevad.

Luule lapse laps / Luuletused