Luule lapse laps / Luuletused

aastapäev tuli Jānīts Nende lapsed näevad seda, Kas nad sõid või jõid seda Jānīti või skandeeris. Ja nad sõid ja nad jõid, Mõlemad Jānīti skandeeris.
keegelkohtventiil, tuli minu raku näete, miks ma olen nii erinev - igavene väsimus ja hirm soe tekk ja mõned raamatud. - Ma olen sind ronija laskus põrgusse. Ilu, miks te nägu hall sabeigtas käed ja süles? See ikka ei ole enam reaalne kurbus leu, aeg-ajalt on mõni sõna luule. - Powered valu Rootsi kuninga suuskadel.

Paljud nende lapsed teevad oma piinaja.
aus Johni ema, Get your Jaani lapsed; Kes oli negodniece, Taotlusele oli lisatud Jade.
(1871-1911) Kõige vastuolulisem aspekte läti kirjanik ja luuletaja. \"Me nojēdzam et tulevad luuletaja, mis on läinud enne meid, kes me olla raske mõista, kuidas kõik need, kes laulis of Homeland mäed ja orud. Luuletaja, kes ei laula, ei inimesi, mitte kodumaad, väidetavalt lahutatud maa kõigi rahvusvaheliste ja avalike huvide: ja luuletaja, aga meie - Läti Poruks, \"see kirjutas John Poruka Vilis Pludona. John sündis Poruks 1871. Aasta 13. Sest Cesis district Druviena vald \"Prēdeļos\". Tema isa James oli kapten Poruks hiljem koguduse vanem. John õppis Poruks Druviena pagastskolā, Liezēre kihelkonnakoolis, lõpetas Cesis linna koolides. Mācējis Talle meeldis inimestele, Riia Polütehnilise Instituudi dotsent Hermann Vestermanis saskatījis Poruka talent, nii et aitas uuring raha ja aitasid otsida privātskolniekus, kuid hiljem - patroon uuring. John oli üks Poruks piermajiem Läti intellektuaalid, kes sai hariduse välismaal. Ta õppis Dresdenis Kuninglikus Konservatooriumis (1893-1894), õppinud klaverit, muusika ajalugu ja filosoofiat iseõppimist, kuid nende uuringute puudumise tõttu raha tuli lõpetada. 1894. Berliinis Saksa versiooni John Poruka raamat \"Future Religion\", milles sätestatakse esejiski l. Tolstoi ja F. Nietzsche mõiste mees. Kultuuriline mõju rikkamas Poruks 1894. Autor romaani \"Perpetuum Mobile\". Pärast naasmist pause töötas Läti ajalehe \"House Guest\" ja ajakirja \"Kuu maja Guest.\" Kõik katsed töötada ametlik töö on lõpetatud edutult. Ajal, Riga sai kuulsaks Wilhelm Ostwald ja Paul Walden teadus, nii John Poruks hakkas õppima keemiat Riia Polütehnikumi (alates 1896. Aasta Polytechnic Institute), kuid 1899. Koos 295 teist õpilast vähem - Läti õpilased olid maha mass mäss. Hiljem (1901-1905), J. Poruks Riia Polütehnilises Instituudis õppis komerczinātnes.
Wedding Day Ja jälle, isegi õnne. Sel ajal on siin. Uue elu nad teevad hästi! Noh, oma lapsi jätta pesa, ema, Ja jätke oma väsinud käed. Ja siis tekib lapselast. Ja see ei ole tähtis, Kas nad on sündinud detsembris või mais, Aga alguses iga hüpped jack on väike Ja küsi oma käsi oma hushaby. ------------------------------------ Taas külalised täna avab uksed, Rudd istub kõrval esitada vennad ja õed, Kuid me peame juua klaas Emadele, iga ema pulmas.
Dream Ma unistasin vähe paharet on ja mind jälle tiepties algab: - Moodustab mulle nii ja nii ja nii - ühe öö surnud süsinikust, Ühel hommikul söe punastama. - Made. Aga ütle mulle - mille eest? - Ole luuletaja - sa teeb nullist. Palun, ja siis ehitada teist nii nii täna hommikul poole haldjas tuleb Meie jaoks on elu staltumā kuusk, meile elu andnud valged, nii me noreibtu magusus. . . Ma küsin uuesti - kuid kellelt? - Ole luuletaja - sa teeb nullist. - See võtab söe-must öö, aizkvēl hommikuti söe põsepuna Muzio minna staltumā kuusk, Lahtised Muzio Eve valged, \"Uuesti noreibis magusus. . . Kus on gnome? Noh, kuidas see võimalik on. . . Alusta kõike lõpuni. Pole midagi. ***
Jingle Bells, Jingle Bells venelased tankid staatus kuuli otsaette ainult sina Kõik lapsed ņirdz
Mul on palju lilli, - ütles ta - aga kõige ilusamad lilled on lapsed.
seda natuke prügi haiseb ta kuuleb mängib luuletusi kuidas õnnetu nad kõik on kleepunud Selle kaarte teenistujate kirjandus 1987

Luule lapse laps / Luuletused