Luule lapse laps / Luuletused

Tule, ema Jaani, Mida ma olen su ekraani \": Sa sadzina jaanipäeva lapsed Suur värviline karja lehma.
Jingle Bells, Jingle Bells, Terroristid tulla, Bullet laubale noaga neeru, Kõik lapsed ulguma.

Ainult see, kes lapsepõlves pidanud teadma, et töö on elu seadus, mis sest noored on mõistnud, et leib on raske pelnāma on võimeline täitma feats, sest see on talle kindlal päeval ja tund on vaja tahet ja tugevust.
Ma arvasin, et hoolitses, Mis nosliedēja niidud, John nosliedēja lapsed, John lasīdami uimasteid.
Kodumaa ei saa eksisteerida ilma vabaduseta, ilma vabaduseta moraali, moraali ilma kodanikke. Teil on kõik, kui izaudzināsiet kodanikele, ilma et sa kõike riigijuhtidega ainult siis õnnetu orjad. Kuid selleks, et tuua kodanikud - seda saab teha ühe päevaga ja on mehelik kodanikele, jāieaudzina neid alates lapsepõlvest.
Aeglane peagi tõsiseks Lapsepõlv teist korda ei saa õppida. Lapsepõlv kui ühe õitsema, Naeratab ja läheb ära.
\"Drag issi\" oleme Pļavnieki Hill (Kui vana prügila lugu järsku lõpetamist) oleme Pļavnieki Hill kuid kaugel väike poiss ja õde ja 1 kelk ja hõõruda oma käsi vend, õde, istudes ja \"Isa trall trall trall isa isad\" \"Wer reitet need spats durch Nacht und Tuul? Ma ist der Vater mit seinem Kind \"* Goethe väljendatud jalastele jalad lumi kuid samm sammu, olen töötanud koondatud aga mida ma saan öelda eestpoolt, või on võib tulla taas Nacht und Tuul Isa samme veel ei hooli dimd ja snieglapiņas sniegrozēm sõita lapsed on nad juba uisutada (Neid lapsi on rohkem Nad tõi Subway ja moans kaudu unistused ja unistused retro) nezvalsties vend õde istub \"Lohista issi\" ja \"Drag issi\" \"Wer reitet need spats durch Nacht und Tuul?\" Isa kivi hobuseraua šķind
... Kujutlusvõime! Ilma selleta võime ei saa olla mitte luuletaja, mitte filosoof, mitte tark mees, mitte intelligentne isik või isik kui selline.
maali - see on luule, mida me vaatame, ja luule on maali, mida kuuleme.
Lõputult kiire sõiduaega, võib näha eriti selgelt tagantjärele. Kuigi meie silmad keskendunud praeguse elu peta meid - nii salakaval on see, et kiire läbipääsu. Meie eluiga on mõtet isegi vähem kui ühe punkti. Aga milline see mõõtmatult väike split: osa sellest on tingitud varasest lapsepõlvest, teised - poisipõlve, teised - nooremas täiskasvanueas, teine ​​- teatud ülemineku noorte vanaduse, teine ​​- samas vanuses. Mitu kraadi on sisustatud selline kitsas ruumis!

Luule lapse laps / Luuletused