salmid elu / Luuletused

- elada mitte elada, vaid riim! Me läheme - Viibimine pilved, ja lima puud ja taimi. Sajandeid jõe väljavool Nagu hiiglaslik spguls zvīl, Mis peegeldus kummituslik nägu, Kes naerab, et needus neile, kes armastavad. Teie elu see vaikne peegel Nagu peegeldub hetkeks, ja 3, Juba järgmisel hetkel, see kustutab Millised trendid pārskrējiens lühike.
Me armastame elu, mitte sellepärast, et me tahame elada, kuid kuna me armastame armastada.

Igaühel meist on vaid üks elu, ja see on liiga lühike, et oleks võimalik täielikult kapten kunsti lapsi saama.
Meie elu on nii lühike siin Mitu live lind oksal, Üks 100 rinnus valimised Kiirustamine tervendada üksteist.
kiiratava valguse küünla, See heledus leek lendab, Kaob, ja kaob gaist. Aga valgus, et inimesed elavad, Ja eralduv soojus südamest, See on kadunud. See aitab. Ja elurõõm.
Ei ole mõtet kogu elu elada. - Naerata, olla õnnelik, muidu hiljem, tagasi vaadates, kõik näed on üks õudusunenägu.
elaniku kohta - visutuvāko Nüüd on vähem. Unustasin süda Lõpuni oma elu kuidagi.
elukvaliteet sõltub sellest, kuidas te praegu tunda. Kuigi emotsionaalset seisundit mõjutab mitte sündmus ise, kuid teie suhtumine.
, hing, sa pead kunagi korralik, lihtne, ühetaoline, alasti, selgemini nähtav, kui sa kaasa arvatud keha? Oled sa kunagi saavad sama ravi oleks sõbralik ja valmis kahjud? Või sa kunagi täis, vaba vajadusi ja igatsus, ilma et soov - või elusolendite ega surnud asju - et saada rahulolu? Või neiekārosi ega aega, et rohkem tunda rõõmu või koht või maa või kliima või inimeste kasuks? Kui oled lõpuks rahus see Olukord on hea meel sellest, kes sa oled. . . ?
Parem surm kui häbiväärne elu noores eas.

salmid elu / Luuletused