salmid elu / Luuletused

Aga nende elu on võetud poodiumile kunagi monumendi pärast tema surma.
Naiste kasvav mõju on ainuke lohutus meie poliitilises elus.

lahutus ja jumalagajätt elust, väävli-kulla värvi ja segane start. . .
Kas pool Surnumere nedejo jääga? Mis nii kummaline ju litrid jääga? Mis nii kummaline, pehmelt hirm, inimesed ei ole lähedal tõmbas hinge, peita pea Jamuka lähedal. Soojuse süles vaikne, tuul puhub, ja kohiseb mänd, kardab, kuid ainult peitis. Mida see vilgub? Mänd kohiseb. Oh, see on ainult minu mõte, Pühap vilgub kivi. See hakkab tunda andma. Ainult üks mõte. Suured ja elus - ja ei karda. Ei, tõesti, nespīdēja pole midagi, jah, see on midagi soostunud liiva, ei saa võtta, usun, läikivad, usk, särav, nedejoja miski.
intensiivravi arst on professor elu.
on loobuda sellest, mis teeskleb, et käänuline ja ebakindel, isegi kui me ei pea paika pandud. Delusion jääb eksitus, olenemata sellest, kas me paneme selle koha või ei tundu tõde.
sa ära minema. Meil jääb selja taha, Ja kurb tuuled su elu laulda, Sest sa ei säästnud pimeduse võimusest Teil on olnud pikka aega. eitada isegi värvikas saulesriets.
sätendab, Nagu veetilk, et elurõõm, Sest teie õrn süda Ma tahaksin õnnitleda südamest. Iga päev sa reaalne? Ja teha nagu te kasvab see, Lõbu sa Rodi sõbrad Ja nad on alati palju rügement. .
päikseline ja soe tulla oma elu, täna õhtul, Sa elav hing, avamata elu kaalule. Vaata tippu igavene päike tõuseb.
päev nagu lill Päeval panna lilled kroon, Eluiga lihunikukirves mõju all lill, Ükskõik pilved, tuuled rahuneb kord. Päeval panna lilled kroon, Tsentreerimine tamm kunagi valetanud - Dzīpari roheline niit silma,

salmid elu / Luuletused