salmid elu / Luuletused

mees peaks tulema nii kaugele, et ei ole kirg, ei vihka. Ükskõiksed edu väike elu ja väärtusi, isegi paljaste vaesuses. Mees on tasuta.
Kui isekas õnn muutub ainus eesmärk elus, siis tuleb välja, et selline elu väga kiiresti muutub mõttetuks.

ega hülga oma vanaduspõlve, kui nad hoiavad mind terveks - terved oma parima, et ehk pikk tee. Aga kui nad kahjustavad minu meelest see laastavad suhe, kui see jääb mulle kui elu, vaid elu, siis välja Mixed satrupējušā, kokkuvajumine eluase. Valu tõttu ei tee seda ise: see tähendab, et surra oleks täielik. Nõrk ja arg on suremas valu, kuid loll, kes elab valu.
, hing, sa pead kunagi korralik, lihtne, ühetaoline, alasti, selgemini nähtav, kui sa kaasa arvatud keha? Oled sa kunagi saavad sama ravi oleks sõbralik ja valmis kahjud? Või sa kunagi täis, vaba vajadusi ja igatsus, ilma et soov - või elusolendite ega surnud asju - et saada rahulolu? Või neiekārosi ega aega, et rohkem tunda rõõmu või koht või maa või kliima või inimeste kasuks? Kui oled lõpuks rahus see Olukord on hea meel sellest, kes sa oled. . . ?
sõnul Stoic määratlus tarkust elu on midagi teise esitamiseks mõistlik kontroll, samas kui rumalus - esitamiseks võimu kirg. Aga nüüd inimeste elu Oleks üsna kurb ja sünge, Jupiter neile pandud palju kirge kui põhjus, see on pigem pusunce vastu naela. Lisaks on vähe mõtet marginaliseerunud pea nurka, jättes ülejäänud keha kirgi. Seejärel pane 1 mõttes on vastupidine 2 visvarmācīgākos türannid: viha, mis on linnus rinnavähi süvendisse, nii et samast allikast elu - süda ja kirg laia valdkonda läheb kuni lõpuks kõht. Mida suudab tunnetada nende kahe võimu on piisavalt näita kõiki inimese elu. See saab olla ainult kähe karjuda oma rahulolematust ja tuletada meelde reegleid õiglust. Aga Valgus kui nad on vabastatud oma kuningas, karjuvad palju valjem kuni ta lõpuks väljuv võidelda, meelsasti nõus ja loobub.
Üks on kurat ise ja teha oma elu põrgu.
Elu nagu teater: halvad inimesed sageli hõivata parimaid kohti.
Lat et maapealse osa jõuate - mäletan, et mu riik! Mitte kunagi ja mitte kusagil mu elu sa ei kuule enam ilus väljendus see sõna, sest see nemities koraal, ei lakka kiitust riik, mis kannab seda nime.
iemetīšu punkti taevas - Stone. Ja ma ei ole lind ei jää. Kuivõrd me paistis 1 elu. Ja ma tean, et ta on Arvati teha.
griezsirdības paraneb vaid täielik usaldus, mida me kõige enam kartis, et koos lõpuni meie armastust või elu, mida võib öelda, mõru, kuid vähem mõru umbes kahtlusi ja kahtlused.

salmid elu / Luuletused