salmid elu / Luuletused

Lisaks naistele ei saa ka elada, ja ei saa ilma söömise ja joomise. Naised sündinud ja toidetud, me enamasti elavad oma elu, ja me ei saa keelduda neid.
Life löögi näkku. Kunagi ammu näib elu hakitud armid

Journey jääb lõpetamata, kui te lõpetate pooleldi või isegi siinpool eesmärk: elu ei saa nimetada puudulik, kui see on moraalselt. Sest kui sa seda teed lõpus, siis täita, kui cum hästi.
Moment, ja liiga hilja, Miski ei saa muuta Meie kvēlumam, meie leina See ei ole enam asjakohane.
Kõik on juba tulnud ja olnud ja läinud. Jällegi, ma ootan - vigastused jāsaplaukst kiiresti. Kuidas Mesilane kannab, Ma olen nii soe päike dieniņas elu,
Lõpp tuleb kord, kuid me ootame teda terve elu, Hirm surma ees on sama mokošākas surma.
Me järgima ja täitma sama kõik kuningad, kui see on seotud oma positsiooni, vaid austus ja armastus on meil ainult nende alusel. Hulgas seadusi, mis määravad meie suhtumist surnud, see tundub mulle väga mõistlik seadus, mis sätestab, et valitseja tegevust tuleb hinnata nende surma. Nad on liikmed õiguse, kui mitte isandad. Kui õiglus ei välistanud nende peade kohal, on see piisav põhjus, et see oleks üle oma maine ja nende pärijad sõna: asju, mida me sageli hinnata rohkem kui elu.
Mul on kogu maailmas nii suur üllatus, tundus Alates kuldne õunapuu kui õun langes tema süles. Ma vaatasin selle pika saaga kohev puu, Apple ja kinnitati noorte mu kätt. Oh, särav õunapuu kuldse puu koorem Kuigi suur elu Ma väärikalt elada võimet reageerida Ja võitluskunstide nebītos ei ziemeļvēja karm, Aga mine mu õnnelik elu tööd
inspiratsiooni ja huvi - on samad. Vältida tõeline inspiratsioon on nii raske, et vältida pattu. Tõsi inspiratsiooni on kadunud puhul kõik jääb ainult üks. Sellepärast patt on omamoodi inspiratsiooni. Patt ja inspiratsioon on samad. Põhineb tõeline huvi. Siiras huvi - see on meie elus kesksel kohal. Mees, kes kaotas huvi kogu, kiiresti surevad. Liiga ühekülgne ning tundis huvi põhjustab liigset pinget inimeste elu - mõned rohkem, ja inimesed läksid hulluks. Kas pole inimlikult võimalik täita kohustust, kui ta ei ole vastu tõeline huvi. Kui mehe tõeline huvi ühtib suunas oma kohust, siis selline inimene muutub suur.
mees läheb kõik teadmised, naine tunne. Tõeline mees, naine armastus. Loogika mees, naine - impulss. Mees asja ja tegutsevad sama naine me armastame inimesi, elu.

salmid elu / Luuletused