Wiersze na 50 lat / wiersze

, które istota brīvīgu jest kobieta! Patrzę na niego, rozmawiając z nim i złość na siebie, że mówię. Należy po prostu obejrzeć i cześć.
Niektórzy ludzie widzą wszystko, jak jest naprawdę, i pyta, dlaczego tak jest. Inne wyobrazić, jak i nie może być, ale nie są one zadawać pytania.

duża rzeka płynąca rama, podnosi głos mędrca.
to ma znaczenie, które wykracza poza i za którym biegnie nie są celem.
życia jest nieskończona przyszłość, ale z punktu widzenia historii - historii bardzo krótkie.
prawna Wife - dorywczo nakłada ciężar Niezrażony od Ciebie, aż do śmierci, to jest pętla, która, będąc raz otynkowany wokół szyi, zamienia się w węzeł gordyjski.
noszę samodzielnie ostry, ostry włócznię, To Cedzak śmiech, jedzenie, spanie, Książka rozwiedziony stron. . . Javelin przerwy i kurczyć podczas nie jeszcze nie, To pociągnął mnie w górę. . . Morning! Rano po rano, mnie, żywego i rozrywka, budowę, nazywa, polecenia.
Attiecieties wobec swoich wrogów , jakby jutra powinny one stać się naszymi przyjaciółmi .
z żywymi wiatrów bērzzariem przyszedł. Dostatniego nadzieją serce. A Starry, Starry być Twoja Dusa I gwiazd, a twoja ścieżka, w którym noga przyjmowania leku.
z nienawiścią i miłością, Przyjacielu, nie bądź rozrzutny JEL: Potrzeba życia kolanach Po nich są faktycznie odpowiedzialny na codzień. Jeśli nie będzie w stanie kochać już, Już nie cierpię w klatce piersiowej przyjdzie - Żebrak, stronie drogi, Byłbyś sto razy gorszy!

Wiersze na 50 lat / wiersze