báseň pre mamičku / Básne

z toho všetkého, čo spôsobí, že múdrosť šťastného života pre seba, rovnako drahé je priateľstvo.
Ľudstvo bol prepustený ani nie tak z otroctva ako forma otroctva cez. Hrubosť, chamtivosť a netaisnums, ale zlo. Muž, ktorý nie je odstránená, ale nie sú schopní byť cnostný a disciplína je, že bol prepustený priamo z týchto očakávaní.

Ak som niekedy zomrieť, pretože ženy, len so smiechom.
vás zaujímalo, že ľudia sú zlí a zvládnuť všetko zlo. - Ale vy sami viete, a hovoria, že celý život je založený na sebectvo, sebectvo, citļaunuma. Vaša divu, ukazujú, že si tajne ako ostatní základ pre život. No, a potom ukončiť rámec pre to! - Áno, robíme nový. No, zaujímalo sám, ale pre ich vlastné neveru.
právo musí byť rovnaká pre všetky pochopenie.
Myslím, že svetový trh bude môcť predať asi päť počítačov.
Diži cilvēki uzskata, ka nav lielāka ļaunuma par gļēvu
cilvēku nespēju panest ciešanas, un kaut arī viņi neieredz
netikumus, tomēr viņi neieredz arī tos, kas atrodas šo
netikumu varā un izjūt pret viņiem vienīgi nožēlu.
ostatní ľudia panāciet si to pre seba nie byť kritizovaný.
Podľa skladá z tých, ktorí sú spravodliví, nesebecká a úprimný, pretože nie len ten, kto je nespravodlivý a sebecká, uráža ľudí, ale to je považované za hanebné, alebo, inými slovami, že ak niekto nerešpektuje krajiny prijala zvyky. ... . Okrem toho, v rámci často sa zvyčajne vyskytujú zo strachu, ale v tomto prípade nedostatku dôvery. ... . Harmónia tiež prispieva toadyism, ale je to sprosté podliezavosťou alebo pokrytectvo výsledok. ... . Zmierenie môže tiež priniesť hanbiť, ale len škoda, o tom, čo nemožno skryť.
Spoon mora nepresahujú.

báseň pre mamičku / Básne